Літня шина Continental UltraContact 215/55 R16 97W
Відео 13Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Continental UltraContact 215/55 R16 97W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental UltraContact 215/55 R16 97W
Усі ціни 27 →Шина Continental UltraContact 215/55 R16 97W XL | 5 970 грн. |
Continental UltraContact 215/55 R16 97W XL FR | 6 350 грн. |
Continental UltraContact (215/55R16 97W) | 6 164 грн. |
Летние шины Continental UltraContact 215/55 ZR16 97W XL 1002263382 | 6 368 грн. |
CONTINENTAL Літня шина CONTINENTAL UltraContact 215/55R16 97W | 6 074 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental UltraContact 215/55 R16 97W
Ціни на Continental UltraContact 215/55 R16 97W |
---|---|---|---|---|
Continental UltraContact 215/55 R16 93V | від 5 865 грн. | 34 пропозиції | ||
Continental UltraContact 215/55 R16 93W | від 5 858 грн. | 33 пропозиції | ||
Continental UltraContact 215/55 R16 97H | від 6 520 грн. | 6 пропозицій | ||
Continental UltraContact 215/55 R16 97W | від 5 970 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →