Вантажна шина Goodyear KMax S 215/75 R17.5 128M
Відео 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Goodyear KMax S 215/75 R17.5 128M 215/75 R17.5 " 128 M 225/75 R17.5 " 129 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear KMax S 215/75 R17.5 128M
Усі ціни 12 →Goodyear KMax S (рульова вісь) 215/75 R17.5 128/126M | 9 064 грн. |
Goodyear KMAX S (рулевая) (215/75R17.5 128M) | 8 558 грн. |
Goodyear KMAX S (рулевая) 215/75 R17.5 128/126M 14PR "3PSF" | 8 012 грн. |
Вантажна шина GOODYEAR KMAX S (рульова) 215/75R17.5 128/126M | 8 008 грн. |
GOODYEAR Вантажна шина GOODYEAR KMAX S (рульова) 215/75R17.5 128/126M | 8 046 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Goodyear KMax S 215/75 R17.5 128M
Ціни на Goodyear KMax S 215/75 R17.5 128M |
---|---|---|---|---|
Goodyear KMax S 215/75 R17.5 128M | від 8 008 грн. | 12 пропозицій | ||
Goodyear KMax S 225/75 R17.5 129M | від 9 661 грн. | 6 пропозицій |