Вантажна шина Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 100S
Виберіть розмір вантажної шини
Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 100S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 100S
Ціни на Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 100S |
---|---|---|---|---|
Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 100S | від 8 740 грн. | 1 пропозиція | ||
Lassa Maxiways 100S 235/75 R17.5 132M | від 7 737 грн. | 15 пропозицій | ||
Lassa Maxiways 100S 245/70 R17.5 136M | від 8 463 грн. | 12 пропозицій | ||
Lassa Maxiways 100S 245/75 R17.5 136M | від 9 588 грн. | 3 пропозиції |