Зимова шина Goodyear Ultra Grip Performance G1 235/65 R17 104H
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Goodyear Ultra Grip Performance G1 235/65 R17 104H 235/65 R17 104 H 235/65 R17 108 H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Goodyear 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Goodyear.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Goodyear Ultra Grip Performance G1 235/65 R17 104H
Шина Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 235/65 R17 104H | 5 329 грн. |
Goodyear UltraGrip Performance SUV Gen-1 235/65 R17 104H | 5 616 грн. |
Goodyear UltraGrip Performance SUV Gen-1 235/65 R17 104H | 5 616 грн. |
Третій сезон на ній. Аквапланування, сніг, дощ всій цій гумі під силу. Ціна природно. Валерий Долотов: користуюся Goodyear Ultra Grip Performance G1 225/55 R17 101V більше року |
Додати відгук
anonim
19 жовтня 2016, 01:15
В чем отличие этой резины от Goodier Ultra Grip ice 2 #
Эти две резины очень похожи. В чем отличие между ними?
Відеоогляди
Модификації Goodyear Ultra Grip Performance G1 235/65 R17 104H
Ціни на Goodyear Ultra Grip Performance G1 235/65 R17 104H |
---|---|---|---|---|
Goodyear Ultra Grip Performance G1 235/65 R17 104H | від 5 329 грн. | 3 пропозиції | ||
Goodyear Ultra Grip Performance G1 235/65 R17 108H | від 6 740 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →