Зимова шина Yokohama BluEarth Winter V906 235/65 R17 108H
Відео 6Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Yokohama BluEarth Winter V906 235/65 R17 108H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yokohama 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yokohama.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yokohama BluEarth Winter V906 235/65 R17 108H
Усі ціни 23 →Шина Yokohama BluEarth*Winter V906 SUV 235/65 R17 108H XL | 4 809 грн. |
Yokohama BluEarth*Winter V906 SUV 235/65 R17 108H XL | 4 974 грн. |
Yokohama BLUEARTH WINTER V906 SUV 235/65 R17 108H (9030043701) | 7 270 грн. |
Yokohama Bluearth Winter V906 (235/65R17 108H) | 5 094 грн. |
Yokohama BluEarth*Winter V906 SUV 235/65 R17 108H XL | 5 184 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →