Смартфон Google Pixel 6 Pro 128 ГБ
Відео 53Фото 14 |
Купити Google Pixel 6 Pro 128 ГБ
Усі ціни 64 →Смартфон Google Pixel 6 Pro 12 / 128GB Cloudy White | 18 599 грн. |
Смартфон Google Pixel 6 Pro 12/128GB Sorta Sunny JP | 18 099 грн. |
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Stormy Black (JP) mj-057290 | 18 576 грн. |
Смартфон Google Pixel 6 Pro 12/128GB Cloudy White | 18 299 грн. |
Google Pixel 6 Pro 12/128GB Sorta Sunny CG-00000001997 | 18 099 грн. |
1 1 1 3 |
Вирішили замовити "вітринний" зразок y.ua і коли забрали телефон залишилися під не найприємнішим враженням. Беріть до уваги, що при замовленні вітринки саме у гравця, ви не отримаєте нічого, крім самого телефону: ні коробки, ні документації, ні кабелю і тим більше otg. Тобто немає жодних гарантій що цей телефон не є "сірим", тк навіть imei порівняти нема з чим. Заощаджуйте звичайно, але робіть це з розумом, і не за допомогою грека Великий якісний екран, відмінний звук, хороша камера, чистий андроїд, висока швидкодія Слизький, дуже маркий, деякі кути можуть неприємно врізатися в палець, якщо тримати однією рукою за рахунок не маленької ваги смартфона. Відсутність рідного зу в оригінальній комплектації. nama983: користуюся Google Pixel 6 Pro 128GB менше місяця |
Я дуже вдоволений. Краще за Iphone 13 та Samsung S21 Ultra що були до нього. Камера. Швидкість меню. Система. Звук. Не вистачає тільки клонування застосунків та неможливість прибрати рядок пошуку знизу та інформаційну зверху на робочому столі. Константин Б: користуюся Google Pixel 6 Pro 128GB кілька місяців |
Все, що я очікував від цього телефону - я отримав. Дизайн відомий та привертає погляд людей. камера чудова, у дівчини 12про, але фоткаємо тепер на мій піксель. Телевік бомбезний, можна стежити за сусідами навпроти.
Єдине що підбошувало це сканер, так як я купив матову плівку і палець воно з 3-4 рази впізнавало, але вирішив це питання купівлею спеціального скла за 230грн для пікселів. - камера
- Екран -Автономність - плавність роботи - дизайн - фішки ПЗ - сканер (якщо купити дешеве скло або плівку) Александр Шаров: користуюся Google Pixel 6 Pro 128GB кілька місяців |
Оновлений дизайн
Що б хто не говорив про продуктивність і функції, але смартфон спочатку вибирають за його зовнішнім виглядом, адже габаритну «цеглу», до якої не торкалася рука дизайнера, не хочеться навіть діставати з кишені. На щастя, це точно не про флагманський смартфон Google 2021 року. Мабуть, компанія зрозуміла, що робить щось не так, влаштувала справжню внутрішню революцію і відмовилася від фірмового мінімалізму на користь сучасних тенденцій і оригінального дизайну. Pixel 6 Pro став свіжим ковтком повітря на ринку нудних і одноманітних «пікселів»: виробник додав кілька яскравих кольорів і змінив оформлення основної камери, розташувавши датчики в прямокутній смузі, яка проходить через всю задню панель і трохи виступає над корпусом. На матеріали теж не поскупилися: захисне скло Gorilla Glass Victus з'єднується з металевою рамкою, а сам корпус має захист від води та пилу за стандартом IP68.
Фірмовий процесор Tensor
Революція відбулася не тільки зовні, але й всередині: в основу смартфона ліг не звичний чип Qualcomm, а процесор фірмового виробництва Tensor. Обіцяють зростання продуктивності на 80% в порівнянні з Pixel 5, і в бенчмарках він дійсно показує відмінні результати. А чип безпеки Titan M2, що відповідає за зберігання пін-кодів, паролів і сканів відбитків пальців, зі слів виробника, повинен забезпечити найвищий рівень апаратної безпеки серед усіх телефонів. Також гаджету покладаються привілеї розробника операційної системи Android. По-перше, він працює на чистому Android, тобто позбавлений будь-яких додаткових оболонок і зайвих надбудов, за що багато і люблять «пікселі». По-друге, смартфони Google серед перших отримують свіжі оновлення і нові версії ОС. А з лінійкою Pixel 6 компанія розщедрилась і розширила підтримку: флагманам гарантовані чотири великих оновлення операційної системи та патчі безпеки протягом цілих 5 років. Тобто гаджет не втратить своєї актуальності та прослужить вам не один рік.
Камери на вищому рівні
Google завжди вмів робити якісні камерафони, а з чипом Tensor мобільна зйомка піднялася ще на один щабель. Google Pixel 6 Pro отримав три датчики: 50-мегапіксельний основний, 12 МП ультраширокий і телеоб'єктив на 48 МП з 4-кратним оптичним зумом. При цьому основний датчик вловлює на 150% більше світла, забезпечуючи хорошу деталізацію і більш насичені кольори. Звичайно, є оптична стабілізація зображення, нічний режим і можливість зйомки відео в 4К, також додали нову функцію Magic Eraser для видалення небажаних об'єктів на фото (наприклад, перехожих). В цілому, якість зйомки на вищому рівні — не дарма фахівці DxOMark поставили смартфону 135 балів. Це досить висока оцінка, яка на момент виходу дозволила моделі зайняти 7 місце в рейтингу DxOMark, обійшовши суперників в особі Samsung і Asus і склавши гідну конкуренцію Apple iPhone 13 Pro Max.
Що ще
Крім цього, флагман отримав великий 6.7-дюймовий OLED дисплей з адаптивною частотою оновлення зображення до 120 Гц, підтримку 5G, Wi-Fi 6E, підекранний сканер відбитків пальців, стереодинаміки та більш ніж достатній обсяг пам'яті — 12 ГБ оперативної та 128 ГБ вбудованої в базовій конфігурації. Акумулятор місткістю 5003 мАгод забезпечує добу автономної роботи або кілька днів в економному режимі, а також підтримує швидку зарядку потужністю 30 Вт, бездротову на 23 Вт і реверсивну бездротову, за допомогою якої смартфон може поділитися енергією з іншими пристроями. Загалом, можна сміливо говорити, що експеримент Google став успішним, і це один з кращих Android-смартфонів на сьогодні.
Модификації Google Pixel 6 Pro
Ціни на Google Pixel 6 Pro |
---|---|---|---|---|
Google Pixel 6 Pro 128 ГБ | від 13 999 грн. | 64 пропозиції | ||
Google Pixel 6 Pro 256 ГБ | від 21 364 грн. | 15 пропозицій | ||
Google Pixel 6 Pro 512 ГБ | від 26 020 грн. | 9 пропозицій |