Смартфон Samsung Galaxy S23 256 ГБ
Відео 4Фото 38 |
Базова модель із флагманського сімейства смартфонів Samsung 2023 року. Пристрій обладнали відносно невеликим екраном з розмірами по діагоналі 6.1 дюймів, підкладкою для якого стала панель Dynamic AMOLED 2X з роздільною здатністю 2340х1080 пікселів і адаптивною частотою оновлення в діапазоні від 48 до 120 Гц. Безпосередньо на екрані оселився ультразвуковий сканер відбитка пальця.
Поверхня дисплея вистилає загартоване скло Gorilla Glass Victus 2. У версіях для всіх ринків смартфон працює під управлінням потужного процесора Snapdragon 8 Gen 2 for Galaxy зі злегка розігнаною частотою головного процесорного ядра. Пам'яті пристрою дісталося 8/256 ГБ, слота розширення конструкції апарату немає. Основна камера Samsung Galaxy S23 256GB потрійна, причому всі об'єктиви в ній рознесені окремо один від одного.
Провідний сенсор зображення тильної камери представлений модулем на 50 МП з оптичною стабілізацією, акомпанують йому 12 МП ультраширик та 10 МП телевізор (теж зі стабілізацією). Для зйомки селфі-кадрів та відеодзвінків передбачається використовувати об'єктив 12 МП фронталки в острівному отворі екрану. Корпус смартфона має пило- та вологозахист за стандартом IP68. Живиться апарат від акумулятора ємністю 3900 мАгод, що підтримує 25-ватну провідну та реверсивну бездротову зарядку. Щодо комунікацій смартфон обладнали передовими адаптерами бездротового зв'язку Wi-Fi 6E та Bluetooth v 5.3, а також «очипували» NFC-модулем для безконтактної оплати.
Купити Samsung Galaxy S23 256 ГБ
Усі ціни 224 →Смартфон Samsung Galaxy S23 8/256GB (S911) (Beige) (UA) SM-S911BZEGSEK | 39 899 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 S911B 8GB/256GB Light Pink SM-S911BLIGSEK | 31 999 грн. |
Смартфон SAMSUNG Galaxy S23 8/256GB Phantom Black (SM-S911BZKGSEK) SM-S911 | 31 999 грн. |
Samsung Galaxy S23 8/256 BLACK (SM-S911BZKGSEK) | 31 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy S23 8/256GB Dual Sim Black (SM-S911BZKGSEK) SM-S91 | 31 999 грн. |
0 2 1 1 |
Купуйте цей смартфон і не сприймайте іноді з турбовані коментарі деяких блогерів. Модель чудова та варта уваги. Купивши сірий S23 8/256, який зроблений у П.Кореї явно не для України, а для глобального ринку. Так, українська мова там порізана, але все добре, все налагодивши. Заплативши за цю радість 25 440 грн. тому задоволення потрійно, цінники сертифікованих трубок, шокують! Сподобалося все, особливо ергономіка смартфону. Обірав між звичайною версією і плюсовою, бо до цього користувався Самсунг А 72, а там 6,7 дюймів дисплей. Наразі, не хочу і думати про більший формат. Стандартний S23, це якраз той варіант, хто хоче компакт, але не хоче Айфон. Я вражений швидкістю та спритністю цього смарту, все відбувається на рівні думки, жодних тупняків та припадків паркінсона)).Все плавно і чітко, то я до я бажав. Мене тішить думка, що на борту останній процесор від Квалком і довге та заботливе ставлення Samsung, щодо софтової підтримки лініки S. Камера гарна, нічого не знаю про "засвіти" чи щось інше. Дисплей звісно класний, це ж флагман..в мене очі не болять. ONE UI моя улюблена оболочка, тому не хочу Айфон, у мене є Айпад, цього мені достатньо! Дуже якісне вібро, звук при прослуховуванні медіа, так на Айфон 14+ він ще крутіший, просто тут не вистачає глибини, басів, але чистий і сочний. Батарея, вона реально витримує навантаження і надійно тримає удар щодо часу роботи, все ж таки Снап 8 ген 2, енергоефективна машина. Тому не бійтеся, автономність адекватна. Мене нічого не розчарувало. Класичний, добрий, сучасний флагман від Samsung. У мене не було захмарних очікувань, я усвідомлював те, що я собі купую. Я не геймер і не шалений фотограф-задрот! Швидкість, мені потрібна операційна швидкість! Миттєвість здійснення своїх потреб, у плані дзвінків, пошти, месенджерів, паралельної листування, навігації, фотографування на долі секунд, і знову дзвінки, і знову перемикання на інше завдання. І ось все це, Samsung S23 мені надає. |
Один із найкращих компактних флагманів. В принципі, якщо хочеш сучасний компактний смарт не від яблукової компанії – вибір невеликий. Для мене цей найкращий у цьому класі (широкий не завужений екран (як в асусі), зручний для читання та набору текстів, гарний набір камер (краще ніж в асусі та сяомі). Ідеальний розмір корпусу та вага – вже на грані, але ще досить компактно та зручно. Сяомі 13, імхо, цю грань вже переходити і ближче до лопат. А цей ще досить маленький та легкий, при цьому вже зручно набирати та читати тексти навіть великими руками, детально дивитись фото, екран достатній. Працює стабільно та швидко, хороші камери (проблем із милом у мене немає, може виправили), звук з динаміків, оболонка мабуть із найзручнішою багатозадачністю та керуванням. Чи не китаєць. Середній сканер відбитків - але це для тих, у кого ці проблеми завжди були більш виражені (нечіткий малюнок відбитка). Хоча в бокових кнопках набагато краще працює, особливо коли плівка чи скло наклеєні. Середня автономність. Захисне скло, хоч і віктус 2, але до китайського аналога не дотягує, дроптести на бетон чи плитку з 1,5 метрів провалює. Краще одягати хоча б легенький чохол, добре, що такі є. У товстих чохлах втрачає компактність. |
Чому ніхто не розповідає про проблеми з камерами в S23 і S23+ а саме, камера милує зображення в різних частинах фото, в ультрі такого немає, перевіряв у різних магазинах, різні примірники. У мене s23, вже в сервісі, навіть місяць не покористувався, замінили одну з трьох камер, завтра забиратиму і тестуватиму. У кого є с23 або с23+ сфотографуйте а4 аркуш із текстом у стандартному режимі і побачите результат. В іншому телефон супер) У сервісі не допомогли, не бачать проблеми. У службі користувачів взагалі сказали, що це особливість телефону, а не проблема))) перемикайте на x3 камеру, це просто цирк. Це останній мій Samsung! Taras Ivtagr: користуюся Samsung Galaxy S23 256GB менше місяця |
SM-[censored]
SM-[ce
і не зрозуміло чим вони відрізняються.
Модификації Samsung Galaxy S23
Ціни на Samsung Galaxy S23 |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy S23 128 ГБ | від 23 395 грн. | 96 пропозицій | ||
Samsung Galaxy S23 256 ГБ | від 24 679 грн. | 224 пропозиції |