Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM 235 CLB (567145)
Gorenje BM 235 CLB слонова кістка чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje BM 235 CLB
Усі ціни 83 →Мікрохвильова піч вбудована Gorenje BM 235 CLB | 7 849 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM235CLB | 13 499 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Gorenje BM 235 CLB BM235CLB | 13 499 грн. |
GORENJE BM 235 CLB | 9 233 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM 235 CLB (567145) | 13 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje BM 235 CLB
Ціни на Gorenje BM 235 CLB |
---|---|---|---|---|
Gorenje BM 235 CLI | від 7 077 грн. | 77 пропозицій | ||
Gorenje BM 235 CLB | від 6 803 грн. | 84 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →