Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM 251 SG2BG (738323)
Фото 7 |
Gorenje BM 251 SG2BG білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje BM 251 SG2BG
Усі ціни 94 →Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM251SG2BG | 18 899 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM251SG2BG | 18 899 грн. |
GORENJE BM251SG2BG | 15 870 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч GORENJE BM 251 SG2BG (XY925Z) | 18 899 грн. |
Gorenje Gorenje BM 251 SG2BG (XY925Z) | 18 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje BM 251 SG2BG
Ціни на Gorenje BM 251 SG2BG |
---|---|---|---|---|
Gorenje BM 251 SG2WG | від 9 150 грн. | 93 пропозиції | ||
Gorenje BM 251 SG2BG | від 9 720 грн. | 97 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →