Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM 235 SYW (732951)
Фото 5 |
Gorenje BM 235 SYW 2020 рікавтоприготування білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje BM 235 SYW
Усі ціни 45 →GORENJE BM235SYW | 12 650 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Gorenje BM235SYW | 9 899 грн. |
GORENJE BM235SYW | 9 252 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч із грилем Gorenje Simplicity BM235SYW | 9 749 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Gorenje BM235SYW | 8 899 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje BM 235 SYW
Ціни на Gorenje BM 235 SYW |
---|---|---|---|---|
Gorenje BM 235 SYW | від 8 899 грн. | 45 пропозицій | ||
Gorenje BM 235 SYB | від 9 050 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →