Вбудована мікрохвильова піч Gorenje BM 235 G1SYW
Фото 4 |
Gorenje BM 235 G1SYW білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje BM 235 G1SYW
Усі ціни 24 →GORENJE BM235G1SYW | 10 117 грн. |
Мікрохвильовка з грилем Gorenje BM235G1SYW | 9 550 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Gorenje BM235G1SYW | 9 351 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Gorenje BM235G1SYW | 9 416 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Gorenje BM235G1SYW | 9 407 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації Gorenje BM 235 G1SYW
Ціни на Gorenje BM 235 G1SYW |
---|---|---|---|---|
Gorenje BM 235 G1SYW | від 8 800 грн. | 24 пропозиції | ||
Gorenje BM 235 G1SYB | від 8 763 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →