Бойлер Gorenje OGB 150 SMV9
Фото 4 |
Gorenje OGB 150 SMV9 |
|
Потужний та практичний електричний накопичувальний SMART-водонагрівач об'ємом великого об'єму (150 л) з парою «сухих» ТЕНів, електронною системою управління та інформативним LED-дисплеєм, на якому відображається фактична кількість гарячої води, що залишилася в баку. Позиціонується як товар верхньої цінової категорії. Призначений для створення основних/резервних систем гарячого водопостачання у міських квартирах чи котеджах.
Розрахований на вертикальний настінний монтаж та експлуатацію під робочим тиском до 9 бар. Орієнтований на вимогливих користувачів, які обирають довговічну та енергоефективну побутову техніку від перевірених європейських брендів. Завдяки високій ємності може повноцінно обслуговувати побутові потреби сім'ї чисельністю 3-5 осіб. Від більш доступних моделей водонагрівач Gorenje OGB 150 SMV9 відрізняється підтримкою інтелектуального режиму EcoSmart, завдяки якому система керування вивчає звички користувачів і готує необхідну кількість води саме в час, коли це необхідно. Великий внутрішній бак, виготовлений із холоднокатаної сталі, захищений шаром склокерамічної емалі та магнієвим анодом. Передбачено захист від перегріву, замерзання (актуально при встановленні на дачі), є зворотний та запобіжний клапани. Якщо вода протягом 14 днів не нагрівається вище 65 °C, водонагрівач автоматично прогріває весь об'єм знищуючи бактерії.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje OGB 150 SMV9
Усі ціни 70 →Gorenje Gorenje OGB 150 SMV9 410377 | 21 168 грн. |
Водонагрівач Gorenje OGB 150 SMV9 | 16 135 грн. |
Бойлер Gorenje OGB 150 E4 SMV9 | 21 168 грн. |
Бойлер електричний Gorenje OGB 150SMV9 (410377) 410377 | 17 150 грн. |
Водонагрівач Gorenje OGB150SMV9 | 21 168 грн. |
2 0 1 2 |
Перший бойлер купив у Офіційного представника GORENJE OGB 80 SM/V9 п'ять років тому, після 30 місяців Експлуатації потік Фланець, після заміни Фланцю потік Бак! 13,04,2023 Замінив Авторизованим Сервісом Кришку Бойлера яка потекла по трубці датчика температури -17,04,2023 Бак-на звернення по гарячій лінії GORENJE відповіли що у зв'язку з тим що бойлер я не обслуговував раз на два роки мій рахунок) Бак з гарантією в 10 років не потрапляє. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПОКУПКИ БОЙЛЕРІВ фірми GORENJE як неякісного виробника і Дуже Дорогого Сервісу Дизайн Якість |
Використовувався близько трьох років. Вперше датчик змінювали за гарантією. Наступного разу поміняв за свій рахунок разом із флянцем та ущільнювачем. Нещодавно протік флянець. Після заміни флянца та ущільнювача потік бачок. Середня цінова категорія та сучасні навороти у вигляді сухих тінів та смарту. Навіть з датчиком, що не працює, бойлер працює. Анод витримує до 3 років і більше, якщо у вас вода не жорстка. Трапляється брак і часто. Сподіваюся, виробник зробив висновки. Мікротріщини у трубках флянца у зв'язку з чим датчик температури перегорає і ви не бачите кількість та температуру води. Ваня Паш: користуюся Gorenje OGB 100 SMV9 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Я давно «хворію» на ідею створення розумного будинку. Вже зробив інтелектуальну систему висвітлення. Встановлено електричний опалювальний котел, який я можу контролювати через Інтернет. Настав час подбати про розумного водонагрівача і ця модель підійшла для цієї мети просто ідеально. Відразу скажу, що такої вдалої реалізації смарт-бойлера я не очікував. Головна особливість цього водонагрівача це режим «навчання». Вручну налаштовуєш температуру води, вмикаєш цей режим і просто користуєшся бойлером протягом тижня. Інтелектуальна мікропроцесорна система управління запам'ятовує в який час і скільки ти використовуєш гарячу воду і підлаштовує режим роботи нагрівача під твої потреби. Не ллєш воду вночі – вночі вимикається підігрів бака. Зазвичай вранці на вмивання і душ використовуєш 40 літрів води з температурою близько 40 градусів - бойлер заздалегідь зробить таку кількість води з такою температурою. Фактично він вивчає та запам'ятовує твої звички та готує воду саме під них. Я був дуже приємно здивований настільки правильним та вивіреним підходом до налаштування водонагрівача. Завдяки йому нагрівач стає справді економним. Ще одна особливість цього смарт-бойлера – це здатність стежити за бактеріологічним станом води. Відомо, що при нерегулярному використанні вода в накопичувальних баках може застоюватися і набувати неприємного запаху. Так ось, ця модель сама періодично прогріває воду до 85 градусів, щоб знищити мікроорганізми. Серйозний мінус у цього водонагрівача лише один – його ціна. користуюся Gorenje OGB 100 SMV9 місяць і більше |
- Ступінь захисту — IP 24
- Функція "Відпустка"
- Функція "Контроль часу роботи"
- Функція "Швидкий нагрів"
Модификації Gorenje OGB 150 SMV9
Ціни на Gorenje OGB 150 SMV9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje OGB 80 SMV9 | від 12 299 грн. | 79 пропозицій | ||
Gorenje OGB 100 SMV9 | від 13 199 грн. | 75 пропозицій | ||
Gorenje OGB 120 SMV9 | від 14 099 грн. | 24 пропозиції | ||
Gorenje OGB 150 SMV9 | від 14 594 грн. | 72 пропозиції |