Бойлер Gorenje FTG 30 SMV9 (483791)
Відео 27Фото 3 |
Gorenje FTG 30 SMV9 |
|
Компактний, продуктивний і до того ж багатофункціональний «розумний» бойлер, який позиціонується виробником як прогресивна модель середнього цінового діапазону. Теплоізольований прямокутний корпус ефективно перешкоджає розсіюванню тепла і гармонійно виглядає в інтер'єрі ванної кімнати. Два ТЕНа, розвивають потужність 1 кВт кожен, застосовуються в якості нагрівальних елементів, завдяки чому весь об'єм води пристрій може нагріти на 55 °С всього за 72 хв.
Вбудований терморегулятор в автоматичному режимі контролює підтримання заданого користувачем режиму нагріву. Розрахований на максимальну робочу температуру емальований бак об'ємом 30 літрів захищений зрідка замінним магнієвим анодом від шкідливих хімічних реакцій і супроводжується заводською гарантією на значний десятирічний термін служби. Бойлер Gorenje FTG 30 SMV9 здатний вивчати поведінку користувачів і завдяки функції Smart готувати потрібну кількість води до певного моменту (саме тоді, коли вона найчастіше використовується), щоб не витрачати протягом доби зайву електроенергію. Опція антілегіонелла сприяє підтримці чистоти внутрішнього простору, не допускаючи розмноження мікроорганізмів. Передбачений класичний для сучасної моделі набір систем захисту: від перегріву, вмикання без води, надлишкового тиску та ін.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje FTG 30 SMV9
Усі ціни 83 →Gorenje Gorenje FTG 30 SMV9 478694 | 14 599 грн. |
GORENJE GORENJE FTG30SMV9 | 11 850 грн. |
Водонагрівач Gorenje FTG 30 SMV9 | 10 780 грн. |
Водонагрівач Gorenje FTG30SMV9 | 10 045 грн. |
Бойлер Gorenje FTG30SMV9 (FTG30SMV9) | 14 599 грн. |
1 0 1 2 |
З перших днів встановлення почала капати вода, звернулися в сервіс центр, матері приїхав через 2 тижні, щось поколупався поїхав. Через два дні почав знову текти. Подзвонили знову майстру СЦ. Сказав, що потрібно замінити прокладку. Чекали на прокладку місяць. Приїхав майстер почав длубатися сказав потік бак треба оформляти заміну. Як результат 3 місяці без бойлера. СЦ каже що ми повинні його везти в магазин повертати, щоб отримати гроші, природно встановлення на початку, доставка, демонтаж, та встановлення та доставка нового бойлера за нас рахунок. На рівному місці потрапляло на 1000грн. Кращого бойлера я не бачив, хоч до цього аналогічний бойлер від горені пропрацював 8 років без жодної поломки. Але тепер із цією фірмою більше ніколи зв'язуватися не будемо. Невиявлено Зламався відразу, виробнику начхати на проблеми клієнтів. 3 місяці без гарячої води Денис: користуюся Gorenje FTG 80 SMV9 менше місяця |
Даний бойлер у нас встановлений на орендованій квартирі, і ми дуже задоволені:) Насамперед крута функція EcoSmart: після встановлення приблизно тиждень смарт-кнопка блимає, таким чином водонагрівач показує що від "навчається", а саме підлаштовується під звички своїх господарів, запам'ятовує коли і скільки води вони використовували, після тижня кнопка перестає блимати, а значить він вже все знає. Цей механізм зроблений таким чином, щоб гріти воду саме в той момент, коли вона потрібна, тим самим заощаджуючи пристойну кількість електроенергії. Загалом гріє воду швидко, особливо якщо увімкнути на повну потужність, особливо актуально під час приїзду гостей) В іншому ж хороший апарат, швидше за все, коштує своїх грошей! функція EcoSmart, компактність, швидкість роботи не виявлено Валерій O.: користуюся Gorenje FTG 50 SMV9 кілька місяців |
Два роки без проблем. Зняв для очищення від накипу, накипу небагато. Не зрозумів, що за товстий стрижень прикріплений до верху бака, якийсь окислювач, бо покірований. Зазираємо через два роки. Претензій жодних. Немає користуюся Gorenje FTG 50 SMV9 більше року |
Побутова техніка словенської компанії Gorenje проводиться із застосуванням інноваційних технологій, що імпонує сучасному користувачеві. Бойлер лінійки FTG 30 SMV9 має функцію EcoSmart, що спрощує експлуатацію обладнання і економлять електроенергію. Варто «розумний» водонагрівач недешево, приблизно $225, але варто того.
Де розташувати?
Бойлер прямокутної форми монтується вертикально. По товщині невеликий — 30 см, тому не буде виступати за межі кухонних шаф, та й в санвузлі буде виглядати акуратно.
Вартий уваги
Модель оснащена 2 звичайними ТЕНами, потужністю 1000 Вт кожен, розташованих в окремих резервуарах всередині бака. Їх можна увімкнути на повну потужність і відносно швидко нагріти воду (за 72 хвилини до температури 55 °C) або увімкнути лише один і підігріти воду, заощаджуючи електроенергію. Хороший помічник в економії — функція EcoSmart. Ні, це не означає, що ви не будете керувати бойлером через смартфон. Агрегат аналізує вмикання за кілька днів, запам'ятовує, в який час доби є потреба в гарячій воді, і потім самостійно включає підігрів.
Бак всередині емальований, містить магнієвий анод, тому довго не піддається корозії і, за твердженням виробника, прослужить не менше 10 років. Не забули і про стандартні функції. Захист від перегріву, вмикання без води і надлишкового тиску убезпечать користувача і продовжать роботу ТЕНів.
Ще одна корисна опція у FTG 30 SMV9 — антілегіонелла. Періодичний нагрівання води не вище максимальної позначки 65 °C сприяє очищенню від хвороботворних бактерій, що актуально для періодів простою техніки.
Вибір функцій, регулювання температури води здійснюється за допомогою електронної панелі управління, вона доступна на передній панелі бака і інтуїтивно зрозуміла.
Резюмуючи можна сказати, що бойлер Gorenje FTG 30 SMV9 вийшов досить вдалим і коштує своїх грошей. Він практичний, потужний, функціональний, комфортний і довговічний.
Модификації Gorenje FTG 30 SMV9
Ціни на Gorenje FTG 30 SMV9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje FTG 30 SMV9 | від 9 750 грн. | 84 пропозиції | ||
Gorenje FTG 50 SMV9 | від 10 200 грн. | 95 пропозицій | ||
Gorenje FTG 80 SMV9 | від 11 130 грн. | 65 пропозицій | ||
Gorenje FTG 100 SMV9 | від 13 320 грн. | 63 пропозиції |