Бойлер Gorenje FTG 100 SMV9 (476922)
Відео 27Фото 3 |
Gorenje FTG 100 SMV9 |
|
Високопродуктивний, ємний та енергоефективний накопичувальний електричний водонагрівач об'ємом 100 л (корисний об'єм 98,1 л) з парою потужних занурювальних ТЕНів, двома внутрішніми баками, удосконаленою цифровою системою керування та підтримкою інтелектуальної функції EcoSmart. Здатний оперативно приготувати велику кількість гарячої води (на повній потужності підігрів від 15 до 70 ° C займає 3 год 15 хв, а максимальна температура може досягати 75 ° C).
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії із сімейства Gorenje Flat FTG зразка 2015 року. Крім цифрового керування, також варто відзначити оптимізовану конструкцію прямокутного корпусу, що кріпиться на стіну у вертикальній орієнтації. Його невелика глибина (менше 30 см) дозволяє заощадити простір, що особливо цінно при встановленні в невеликих приміщеннях обмеженої площі.
Водонагрівач Gorenje FTG 100 SMV9 здатний стати ключовим елементом системи гарячого водопостачання у квартирі, котеджі або багатомісному готельному номері. Його продуктивності цілком достатньо обслуговування побутових потреб сім'ї, що з 3-4 людина. Серед важливих особливостей цієї моделі також варто відзначити якісну пінополіуретанову теплоізоляцію та інтелектуальну систему керування EcoSmart, яка може самостійно оптимізувати роботу та економічно підігрівати готувати воду за графіком, зручним користувачам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje FTG 100 SMV9
Усі ціни 59 →Gorenje Gorenje FTG 100 SMV9 476922 | 19 866 грн. |
Водонагрівач Gorenje FTG 100 SMV9 | 14 900 грн. |
Бойлер електричний Gorenje FTG 100 SMV9 (476922) 476922 | 15 617 грн. |
Gorenje Gorenje FTG100SMV9 | 14 133 грн. |
Водонагрівач Gorenje FTG100SMV9 | 19 866 грн. |
1 0 1 2 |
З перших днів встановлення почала капати вода, звернулися в сервіс центр, матері приїхав через 2 тижні, щось поколупався поїхав. Через два дні почав знову текти. Подзвонили знову майстру СЦ. Сказав, що потрібно замінити прокладку. Чекали на прокладку місяць. Приїхав майстер почав длубатися сказав потік бак треба оформляти заміну. Як результат 3 місяці без бойлера. СЦ каже що ми повинні його везти в магазин повертати, щоб отримати гроші, природно встановлення на початку, доставка, демонтаж, та встановлення та доставка нового бойлера за нас рахунок. На рівному місці потрапляло на 1000грн. Кращого бойлера я не бачив, хоч до цього аналогічний бойлер від горені пропрацював 8 років без жодної поломки. Але тепер із цією фірмою більше ніколи зв'язуватися не будемо. Невиявлено Зламався відразу, виробнику начхати на проблеми клієнтів. 3 місяці без гарячої води Денис: користуюся Gorenje FTG 80 SMV9 менше місяця |
Даний бойлер у нас встановлений на орендованій квартирі, і ми дуже задоволені:) Насамперед крута функція EcoSmart: після встановлення приблизно тиждень смарт-кнопка блимає, таким чином водонагрівач показує що від "навчається", а саме підлаштовується під звички своїх господарів, запам'ятовує коли і скільки води вони використовували, після тижня кнопка перестає блимати, а значить він вже все знає. Цей механізм зроблений таким чином, щоб гріти воду саме в той момент, коли вона потрібна, тим самим заощаджуючи пристойну кількість електроенергії. Загалом гріє воду швидко, особливо якщо увімкнути на повну потужність, особливо актуально під час приїзду гостей) В іншому ж хороший апарат, швидше за все, коштує своїх грошей! функція EcoSmart, компактність, швидкість роботи не виявлено Валерій O.: користуюся Gorenje FTG 50 SMV9 кілька місяців |
Два роки без проблем. Зняв для очищення від накипу, накипу небагато. Не зрозумів, що за товстий стрижень прикріплений до верху бака, якийсь окислювач, бо покірований. Зазираємо через два роки. Претензій жодних. Немає користуюся Gorenje FTG 50 SMV9 більше року |
Модификації Gorenje FTG 100 SMV9
Ціни на Gorenje FTG 100 SMV9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje FTG 30 SMV9 | від 9 750 грн. | 82 пропозиції | ||
Gorenje FTG 50 SMV9 | від 10 200 грн. | 93 пропозиції | ||
Gorenje FTG 80 SMV9 | від 11 130 грн. | 61 пропозиція | ||
Gorenje FTG 100 SMV9 | від 13 320 грн. | 61 пропозиція |