Бойлер Gorenje TGR 80 SV9
Gorenje TGR 80 SV9 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje TGR 80 SV9
Водонагрівач Gorenje TGR80SV9 | 8 000 грн. |
Gorenje Gorenje TGR 80 SV9 | 7 152 грн. |
Gorenje TGR 80 SV9 | 7 489 грн. |
0 1 2 1 |
Купував водонагрівач для своєї малогабаритної квартири. Головна причина вибору саме цієї моделі – це її вузький, але високий корпус. Бойлерів 80 літрового об'єму багато, але ширина, що не перевищує 35 см, є тільки у цієї моделі. Ну і марка Gorenje, звичайно, теж сприяла покупці. Неодноразово стикався з технікою цього бренду і практично завжди це був позитивний досвід. Рідкісне поєднання значного об'єму і малої ширини. Вісімдесятилитрового об'єму Добре підходить для встановлення в обмежених умовах. Порівняно з більшістю конкурентів, гріється швидше. Вода для "душа швидко" готова до використання десь трохи більше ніж через годину, а до максимальної температури 75 градусів потрібно почекати близько двох з половиною годин. Хороше збирання. Все підігнано і підтягнуте, нічого не бовтається і не люфтить, все так, як має бути. Видно, що зроблено цей бойлер у Європі, а саме у Словенії. Гарантійний термін два роки на електричну частину та п'ять років на цілісність бака-накопичувача. Велике споживання електроенергії. Хоча, звичайно, це більше залежить не від водонагрівача, а від розбору гарячої води. У моєму випадку з сім'єю з 4-х осіб, включаючи маленьку дитину, за місяць лічильник намотує близько 370-400 кіловат-годин, з яких близько 250-270 це споживання бойлера. Дорогувато виходить. |
Знадобився водонагрівач на виробництво у відділ контролю якості. Якщо точніше, то до нашої хімічної лабораторії. Нові методики тестування вимагали пристойної кількості гарячої води і щоб не займатися еквілібристикою з побутовими чайниками, і не тягнути газову трубу вирішено було встановити накопичувальний електричний бойлер. Причому через стислі умови (майже всі стіни зайняті обладнанням і витяжними шафами) вибирати довелося з «тонких» моделей. Серія Gorenje TGR SUPER SLIM із шириною 33 сантиметри виявилася максимально підходящою під ці умови. Достатньо багато гарячої води. У перерахунку на п'ятдесятиградусну (така температура потрібна за методикою) виходить близько 120-130 літрів. Тож вистачає і на тестування, і на миття хімічного посуду та рук. Добре, що взяли 80-літрову модель, з таким обсягом не доводиться економити. Є спеціальний "есо"-режим. У цьому випадку вода грітиметься лише до 55 градусів. За такої температури на ТЕНи майже не сідає накип і гріється бойлер до 55 явно швидше ніж до 70 градусів. Але ми цей режим не використовуємо, тому що тоді майже вся гаряча вода йде на тестування. Добре тримає температуру води. За ніч втрачається лише 5-6 градусів. Виглядає строго та красиво. З нуля гріє воду досить повільно. Якщо вмикати вранці, то гаряча вода буде лише до обіду. Тому доводиться нагрівати повний бак увечері, а вранці просто трохи догріти. |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Модификації Gorenje TGR 80 SV9
Ціни на Gorenje TGR 80 SV9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje TGR 30 SV9 | від 5 267 грн. | 2 пропозиції | ||
Gorenje TGR 50 SV9 | від 5 848 грн. | 3 пропозиції | ||
Gorenje TGR 65 SV9 | від 5 735 грн. | 2 пропозиції | ||
Gorenje TGR 80 SV9 | від 7 152 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →