Бойлер Gorenje TGR 80 NGV9
Фото 4 |
Gorenje TGR 80 NGV9 |
|
Мокрий чи сухий ТЕН у бойлері – що краще?Вивчаємо конструктивні особливості, плюси та мінуси «мокрого» та «сухого» ТЕНу в бойлерах
Часті питання про бойлери: докладний FAQВідповідаємо на найпоширеніші питання щодо встановлення та експлуатації бойлерів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gorenje TGR 80 NGV9
Усі ціни 61 →Gorenje Gorenje TGR 80 NGV9 514156 | 7 979 грн. |
Водонагрівач Gorenje TGR 80 NGV9 | 6 275 грн. |
Бойлер Gorenje TGR 80 NG (TGR 80 NG) | 7 979 грн. |
Бойлер електричний Gorenje TGR80NGV9 (514156) 514156 | 6 910 грн. |
Водонагрівач Gorenje TGR80NGV9 | 7 979 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gorenje TGR 80 NGV9
Ціни на Gorenje TGR 80 NGV9 |
---|---|---|---|---|
Gorenje TGR 30 NGV9 | від 5 189 грн. | 2 пропозиції | ||
Gorenje TGR 50 NGV9 | від 5 500 грн. | 68 пропозицій | ||
Gorenje TGR 80 NGV9 | від 6 199 грн. | 65 пропозицій | ||
Gorenje TGR 100 NGV9 | від 6 799 грн. | 61 пропозиція | ||
Gorenje TGR 120 NGV9 | від 8 470 грн. | 61 пропозиція | ||
Gorenje TGR 150 NGV9 | від 8 629 грн. | 80 пропозицій | ||
Gorenje TGR 200 NGV9 | від 11 415 грн. | 71 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →