Витяжка Weilor WDS 6280 BL 1200 LED чорний
Фото 10 |
Weilor WDS 6280 BL 1200 LED чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Weilor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Weilor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Weilor WDS 6280 BL 1200 LED чорний
Усі ціни 23 →Weilor Weilor WDS 6280 BL 1200 LED | 8 999 грн. |
Кухонна витяжка Weilor WDS 6280 BL 1200 LED | 8 999 грн. |
Витяжка декоративна похила WEILOR WDS 6280 BL 1200 LED | 8 999 грн. |
WEILOR WDS 6280 BL 1200 LED | 9 000 грн. |
Вытяжка Weilor Wds 6280 Bl 1200 Led | 8 775 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →