Дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 1200 06039A210A
Відео 2Фото 3 |
Bosch EasyDrill 1200 06039A210A акк. 1 штакк. 2 шт |
|
Малогабаритна і легка двошвидкісний дриль-шурупокрут з підсвічуванням з серії Do It Yourself, призначена для домашньої майстерні. Являє собою повноцінний ручний електроінструмент для активного побутового використання. Від професійних і напівпрофесійних моделей Bosch відрізняється здатністю до тривалої безперервної роботи під навантаженням і більш скромним максимальним крутним моментом.
Здатна виконувати абсолютна більшість складальних, монтажних, оздоблювальних і будівельних робіт, необхідність в яких періодично виникає у кожного домашнього умільця. Для зручності роботи та оперативної зміни інструменту дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 1200 06039A210A обладнана швидкозатискним патроном. Крутний момент на першій швидкості (до 450 об/хв) досягає 20 Нм і дозволяє легко загортати і відвертати будь шурупи і саморізи розміром до 6х50.
На другій швидкості, коли патрон розкручується до 1650 об/хв, можна виконувати свердління дерева (до 20 мм), сталі (до 6 мм), полімерних і мінеральних матеріалів. Електродвигун пристрою обладнаний системою електронного керування частотою обертання Bosch Electronic і не боїться перевантажень/перегріву. Живлення здійснюється літій-іонною батареєю ємністю 1,5 Агод при напрузі 12В. Дриль-шурупокрут комплектується один акумулятором, зарядним пристроєм для нього, подвійний битою і кейсом.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch EasyDrill 1200 06039A210A
Усі ціни 11 →Дрель-шуруповерт Bosch EasyDrill 1200, 1 аккумулятор 06039A210A | 2 099 грн. |
Акумуляторний дриль-шурупокрут Bosch EasyDrill 1200 06039A210A | 2 699 грн. |
Шуруповерт акумуляторний Bosch EasyDrill 1200 (06039A210A) EasyDrill 1200 | 2 817 грн. |
Bosch Шурупокрут-дриль EasyDrill 1200, 12 В, 1х1.5 А·год, 30 Нм, 400/1500 | 3 628 грн. |
Bosch Шурупокрут-дриль EasyDrill 1200, 12 В, 2х1.5 А·год, 30 Нм, набір све | 4 660 грн. |
0 0 1 4 |
Потужна, надійна, мінімальна вага, швидка зарядка акумулятора. Дуже приємний в обслуговуванні інструмент із швидкозатискним патроном та ємним акумулятором. Невеликий розмір допомагає дотягнутися дрилем туди, куди класичний шурик просто не пролізе. потужний, надійний, функціональний немає Виктор Довгань: користуюся Bosch EasyDrill 1200 06039A210A більше року |
Відмінний збалансований шурик для домашнього використання. Купив для прикручування плінтусів, задоволений роботою. Відмінний функціонал, солідна потужність, акумулятор непоганий - не побачив недоліків інструменту. Баланс, функціонал, вага Немає Алексей Козич: користуюся Bosch EasyDrill 1200 06039A210A більше року |
Легкий та зручний, з гарною потужністю для домашніх справ. З плюсів: швидка зарядка, гарний патрон, підсвічування. Момент, що крутиться, не найпотужніший, але з саморізами будь-якого розміру справляється. Раз застопорився на шурупі, що прикипів, але, з невеликим зусиллям, впорався гідно. Зручна, легка, хороша потужність Немає Алексей Кияк: користуюся Bosch EasyDrill 1200 06039A210B більше року |
- Артикул 06039A210A — у комплекті 1 акумулятор (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
- Артикул 06039A210B — в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний пристрій і кейс
Модификації Bosch EasyDrill 1200 06039A210A
Ціни на Bosch EasyDrill 1200 06039A210A |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyDrill 1200 06039A210A | від 2 099 грн. | 11 пропозицій | ||
Bosch EasyDrill 1200 06039A210B | від 2 699 грн. | 3 пропозиції |