Фарбопульт Grand KE-20V/PRO
Відео 2Фото 15 |
Grand KE-20V/PRO |
|
Акумулятор і зарядний пристрій в комплект не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grand KE-20V/PRO
Усі ціни 9 →Фарбопульт акумуляторний Grand КЕ - 20V/PRO (тушка) | 1 549 грн. |
Фарбопульт акумуляторний Grand КЕ-20V/PRO (без АКБ і ЗП) 113965 | 1 394 грн. |
Фарбопульт акумуляторний Grand КЕ-20V/PRO (без АКБ та зарядного) | 1 710 грн. |
Краскопульт акумуляторний GRAND 20V/PRO (без АКБ та зарядного пристрою) | 1 469 грн. |
Краскопульт акумуляторний GRAND 20V/PRO (без АКБ та зарядного пристрою) | 1 474 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →