Аерограф Intertool DT-5001
Відео 1Фото 5 |
Intertool DT-5001 |
|
У комплекті набір фарб
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool DT-5001
Усі ціни 14 →Аэрограф Intertool DT-5001 | 1 831 грн. |
Intertool Intertool DT-5001 127930 | 2 199 грн. |
Аэрограф электрический 12 Вт, 230 В, 10-15 л/мин, 0-2 бар INTERTOOL DT-500 | 2 199 грн. |
Аерограф електричний INTERTOOL DT-5001 | 1 745 грн. |
Аерограф електричний 12 Вт, 12 В, 10-15 л/хв., 0-2 Бар INTERTOOL DT-5001 | 2 199 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →