Фарбопульт Intertool PT-0100
Відео 3Фото 4 |
Intertool PT-0100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Intertool 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Intertool.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Intertool PT-0100
Усі ціни 15 →Краскопульт Intertool PT-0100 | 1 525 грн. |
Краскопульт пневматический HVLP II профессиональный, форсунка 1.4мм, верхн | 1 799 грн. |
HVLP II Професійний фарборозпилювач INTERTOOL PT-0100 | 1 435 грн. |
Фарбопульт пневматичний Intertool HVLP II 1,4мм PT-0100 | 1 619 грн. |
Фарбопульт пневматичний HVLP II професійний, форсунка 1.4 мм, верхній плас | 1 799 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →