Намет Green Camp 1009
Відео 4Фото 4 |
Green Camp 1009
Призначення:трекінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур, вікно
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Green Camp 1009
Усі ціни 9 →Намет 4-х місний Green Camp 1009 | 4 299 грн. |
Намет 4-х місцевий двошаровий Green Camp 1009-2, 2 входи, сірий | 5 789 грн. |
Намет 4-х місний Green Camp 1009-2, 2 входи | 4 499 грн. |
Двошаровий намет 4-х місцева туристична Green Camp 1009 сіра | 5 542 грн. |
Намет 4-місцева Green Camp GC1009-2, 440x245x155, два входи, сіра, туристи | 5 290 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →