Намет Naturehike P-Series IV
Відео 7Фото 9 |
Трекінговий намет на чотирьох від торгової марки Naturehike - це середньобюджетне рішення з відносно невеликою вагою (2.5 кг) та міцним каркасом. Так, напівсферичну форму моделі задає пара алюмінієвих дуг, які розміщуються на хрест. Внутрішній тент переважно виконаний із сітчастого дихаючого поліестеру, що серед іншого в спекотні літні ночі дозволить при ночівлі без зовнішнього тенту насолоджуватися видом неба.
Намет Naturehike P-Series IV передбачає загальну спальню з розмірами по підлозі 210x210 см, відповідно, на одного туриста по ширині припадає трохи більше 52 см (а це дещо менше за стандартні 60 см). У зону відпочинку ведуть два входи з протилежних сторін, що додасть зручності користувачам, а також дозволить організувати наскрізне провітрювання. Плюс і додаткові вентиляційні клапани тут також передбачені.
Один із входів доповнений тамбуром довжиною 55 см, де можна розмістити рюкзаки та інше спорядження (або речі). Намет рекомендований для трьох сезонів застосування. Від настирливих комах повинні захищати москітні сітки, а при легких і помірних дощах до речі буде непогана водонепроникність текстильних матеріалів — 3000 мм і поліестеровий тент, і днище, виготовлене з синтетичної тканини Oxford.
Купити Naturehike P-Series IV
Усі ціни 68 →Палатка Naturehike P-Series IIII (4-х местная) 210T (65D polyester Graphic | 4 190 грн. |
Намет Naturehike P-Series IIII, NH18Z044-P | 4 190 грн. |
Палатка Naturehike P-Series NH18Z044-P темно-зеленый (6927595762646) | 4 320 грн. |
Намет чотиримісний Naturehike P-Series NH18Z044-P 210T/65D помаранчевий (6 | 4 999 грн. |
Naturehike Палатка четырехместная Naturehike P-Series IV (NH18Z044-P), 210 | 4 320 грн. |
Модификації Naturehike P-Series IV
Ціни на Naturehike P-Series IV |
---|---|---|---|---|
Naturehike P-Series II | від 3 550 грн. | 124 пропозиції | ||
Naturehike P-Series III | від 3 590 грн. | 57 пропозицій | ||
Naturehike P-Series IV | від 3 562 грн. | 76 пропозицій |