Намет Green Camp 1001
Відео 2Фото 4 |
Двошарова трекінгова намет торгової марки Green Camp належить до 2-місцевим рішенням середнього класу. Модель зустрічається у продажу у трьох варіантах забарвлення (сірий, зелений і синій). Напівсферичний каркас задає пара склопластикових дуг діаметром 7.9 мм. Всередині намету Green Camp 1001 зможуть розміститися двоє користувачів, оскільки розміри спального місця по підлозі складають 150x210 см.
Для туристичних рюкзаків та іншого спорядження передбачений невеликий тамбур завдовжки 50 см Зовнішній тент виконаний з міцного поліестеру з посиленими кутами і герметизованими швами. Він здатний впоратися з легкими опадами (водонепроникність до 2500 мм водного стовпа). З урахуванням невисокої водозахисту днища (2000 мм), використовувати модель рекомендується в суху погоду. Єдиний вхід продубльований москітною сіткою, всередині є кишенька для дрібниць, а ще варто виділити наявність оглядових вікон. Важить виріб помірні 2.4 кг
Купити Green Camp 1001
Усі ціни 10 →Намет 2-х місний Green Camp 1001-A | 2 299 грн. |
Намет 2-х місний синій для туризму двошаровий Green Camp GC1001B | 2 500 грн. |
Намет 2-х місний Green Camp 1001-B | 2 299 грн. |
Намет 2-місний для туризму двошаровий Green Camp 1001 синій | 2 899 грн. |
Намет 2-місний для туризму двошаровий Green Camp 1001 синій, практична | 2 899 грн. |