Вантажна шина Starmaxx LH100 245/70 R17.5 143J
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Starmaxx LH100 245/70 R17.5 143J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx LH100 245/70 R17.5 143J
Усі ціни 10 →Starmaxx ECOPLANET LH100 (універсальна) 245/70 R17.5 143/141J | 7 982 грн. |
Starmaxx LH100 Ecoplanet (универсальная) 245/70 R17.5 143/141J | 7 280 грн. |
Starmaxx LH100 Ecoplanet (прицепная) 245/70 R17.5 143/141J 18PR | 7 300 грн. |
Грузовые шины Starmaxx LH100 Ecoplanet (прицепная) 245/70 R17.5 143/141J 1 | 7 466 грн. |
Starmaxx LH100 Ecoplanet (245/70R17.5 143J) | 7 330 грн. |
ще 5 пропозицій