Камера відеоспостереження GreenVision GV-146-GHD-H-DOG20-30 (16892)
Фото 3 |
GreenVision GV-146-GHD-H-DOG20-30 2022 рік |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GreenVision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GreenVision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GreenVision GV-146-GHD-H-DOG20-30
Усі ціни 17 →Камера відеоспостереження Greenvision GV-146-GHD-H-DOG20-30 (16892) | 1 135 грн. |
Камера видеонаблюдения Greenvision GV-146-GHD-H-DOG20-30 (16892) 16892 | 970 грн. |
Камера відеоспостереження Greenvision GV-146-GHD-H-DOG20-30 (16892) 16892 | 1 029 грн. |
GreenVision GV-146-GHD-H-DOG20-30 (16892) LP16892 | 1 029 грн. |
Greenvision Камера відеоспостереження Greenvision GV-146-GHD-H-DOG20-30 (1 | 1 029 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →