Wi-Fi камера GreenVision GV-186-GM-DIG40-10 (21379)
Фото 5 |
GreenVision GV-186-GM-DIG40-10 |
|
2 об'єктиви: фіксований і PTZ, і два зображення одночасно відповідно.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GreenVision GV-186-GM-DIG40-10
Усі ціни 10 →Камера відеоспостереження Greenvision GV-186-GM-DIG40-10 (3.6) | 1 434 грн. |
Беспроводная поворотная камера два объектива GV-186-GM-DIG40-10 PTZ 2MP + | 1 219 грн. |
Камера відеоспостереження Greenvision GV-186-GM-DIG40-10 (3.6) GV-186-GM-D | 1 370 грн. |
GreenVision GV-186-GM-DIG40-10 PTZ 2MP + 2MP White LP21379 | 1 370 грн. |
Greenvision Камера відеоспостереження Greenvision GV-186-GM-DIG40-10 (3.6) | 1 370 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →