Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF (C) 2.8 mm
Відео 7Фото 8 |
Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF (C) 2.8 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Маркування камер спостереження HikvisionУ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці» імен " камер спостереження Hikvision
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hikvision 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hikvision.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF (C) 2.8 mm
Усі ціни 46 →HD-TVI видеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF (C) (2.8 мм) для систе | 987 грн. |
Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF (C) 2.8 мм | 1 012 грн. |
Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF(C) (2.8 мм) | 1 012 грн. |
HD-TVI відеокамера 2 Мп Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF (C) (2.8 мм) для систе | 987 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF (C) 2.8 mm
Ціни на Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF (C) 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF (C) 2.8 mm | від 890 грн. | 48 пропозицій | ||
Hikvision DS-2CE56D0T-IRMMF (C) 3.6 mm | від 890 грн. | 41 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →