Рюкзак Gregory Sula 18 18 л (93099/6400)
Відео 2Фото 10 |
Gregory Sula 18 18 л24 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gregory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gregory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gregory Sula 18 18 л
Туристичний рюкзак Gregory Vaporspan Sula 18 EU Plum Red (93099/6400) 9309 | 4 508 грн. |
Рюкзак Gregory Sula 18 Блакитний (1053-93099/6391) | 4 717 грн. |
Туристичний рюкзак Gregory Vaporspan Sula 18 EU Mineral green (93099/6391) | 4 508 грн. |
Рюкзак Gregory Sula 18 Рожевий (1053-93099/6400) | 4 717 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gregory Sula 18
Ціни на Gregory Sula 18 |
---|---|---|---|---|
Gregory Sula 18 18 л | від 4 508 грн. | 4 пропозиції | ||
Gregory Sula 24 24 л | від 4 944 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →