Рюкзак Gregory Zulu 35 S/M 33 л S/M (145666)
Відео 1Фото 14 |
Gregory Zulu 35 S/M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gregory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gregory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gregory Zulu 35 S/M 33 л S/M
Туристичний рюкзак Gregory Float Zulu 35 SM/MD Mantis Green (111589/7412) | 9 128 грн. |
Похідний рюкзак Gregory Zulu 35 S/M Blue | 8 300 грн. |
Туристичний рюкзак Gregory Float Zulu 35 SM/MD Empire Blue (111589/7411) 1 | 9 128 грн. |
Туристичний рюкзак Gregory Float Zulu 35 SM/MD Ozone Black (111589/7416) 1 | 9 128 грн. |
Відеоогляди
Модификації Gregory Zulu 35 S/M
Ціни на Gregory Zulu 35 S/M |
---|---|---|---|---|
Gregory Zulu 30 M/L 30 л M/L | від 9 022 грн. | 1 пропозиція | ||
Gregory Zulu 30 S/M 30 л S/M | від 8 621 грн. | 3 пропозиції | ||
Gregory Zulu 35 S/M 33 л S/M | від 8 300 грн. | 4 пропозиції | ||
Gregory Zulu 35 M/L 35 л M/L | від 8 300 грн. | 3 пропозиції | ||
Gregory Zulu 40 S/M 38 л S/M | від 9 889 грн. | 4 пропозиції | ||
Gregory Zulu 55 S/M 53 л S/M | від 10 400 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →