Рюкзак Deuter Freerider 24 SL 24 л
Фото 8 |
Deuter Freerider 24 SL 22 л24 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Freerider 24 SL 24 л
Усі ціни 8 →Рюкзак Deuter Freerider 24 SL 4750 anthracite-black 33504 4750 | 3 612 грн. |
Рюкзак Deuter Freerider 24 SL (4750 anthracite-black) 33504 4750 | 3 612 грн. |
Рюкзак Deuter Freerider 24 SL 33031175026 | 5 840 грн. |
Рюкзак Deuter, Freerider 24 SL колір 3049 | 5 212 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter Freerider 24 SL:
- Опис моделі вказано за 2014 сезон. У продажу від інтернет-магазинів можливо доступні моделі за інший сезон
- Артикул 33504-4750 — 2014 рік, чорний колір
- Артикул 33504-3315 — 2014 рік, синій колір
- Артикул 33502-7000 — 2012 рік, чорний колір
Модификації Deuter Freerider 24 SL
Ціни на Deuter Freerider 24 SL |
---|---|---|---|---|
Deuter Freerider 22 SL 22 л | від 5 130 грн. | 1 пропозиція | ||
Deuter Freerider 24 SL 24 л | від 3 612 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →