Рюкзак Osprey Hikelite 26 26 л
Відео 8Фото 25 |
Osprey Hikelite 26 18 л26 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osprey 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osprey.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Osprey Hikelite 26 26 л
Усі ціни 28 →Рюкзак Osprey Hikelite 26 - O/S - синій 009.3348 | 6 090 грн. |
Рюкзак Osprey Hikelite 26 sangria red - O/S - бордовий | 5 295 грн. |
Рюкзак Osprey Hikelite 26 - O/S - синій 009.3348 | 5 295 грн. |
Рюкзак Osprey Hikelite 26 sangria red - O/S - бордовий 009.3349 | 5 295 грн. |
Рюкзак Osprey Hikelite 26 sangria red - O/S - бордовый 009.3349 | 5 295 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Osprey Hikelite 26
Ціни на Osprey Hikelite 26 |
---|---|---|---|---|
Osprey Hikelite 18 18 л | від 4 795 грн. | 27 пропозицій | ||
Osprey Hikelite 26 26 л | від 5 295 грн. | 31 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →