Плита Greta 600-00 GE WH білий
Фото 5 |
Greta 600-00 GE WH білий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Greta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Greta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Greta 600-00 GE WH білий
Плита Greta 600-гэ-00 (w) чугун | 10 546 грн. |
Greta 600-ГЭ-00 (W) ЧР | 11 329 грн. |
Комбінована плита Greta 600-ГЕ-00А Б чр | 10 699 грн. |
Плита комбінована Greta 600-гэ-00 ч.р. ke 6002 cg 18 w (20520) | 12 456 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →