Душовий набір Grohe Sena 28347000
Фото 5 |
Grohe Sena 28347000 |
|
Функція швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean). Внутрішній охолоджуючий канал для тривалого терміну служби. Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Sena 28347000
Душовий набір с 1 режимом GROHE SENA 28347000 | 10 350 грн. |
Душевой гарнитур Grohe Sena 28347000 | 22 621 грн. |
Набір для душа Grohe SENA (28347000) | 12 767 грн. |
Душовий гарнітур GROHE SENA 28347000 | 21 496 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →