Гігієнічний набір Grohe Vitalio Trigger Spray 30 26175001
Фото 3 |
Grohe Vitalio Trigger Spray 30 26175001 |
|
Технологія SpeedClean запобігає утворенню вапняного нальоту. Twistfree-технологія, що запобігає перекручуванню шланга.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Trigger Spray 30 26175001
Комплект для гігієнічного душу GROHE Vitalio Trigger Spray із бідетою, три | 1 530 грн. |
Гігієнічний душ Grohe New Vitalio Trigger Spray 30 (26175001) 26175001 | 1 530 грн. |
Гігієнічний душ Vitalio Trigger Spray 30 (26175001) | 1 607 грн. |
Гігієнічний набір із лійкою та шлангом для біде GROHE Vitalio Trigger Spra | 1 530 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →