Гігієнічний набір Grohe Sena Trigger Spray 35 26332000
Відео 1Фото 2 |
Grohe Sena Trigger Spray 35 26332000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Sena Trigger Spray 35 26332000
Душовий набір Grohe Sena 26332000 | 7 799 грн. |
Душовий набір з кутовим вентилем та одним видом струменя Grohe Sena Trigge | 7 750 грн. |
Гігієнічний душ Grohe Sena Trigger Spray 35 26332000 | 9 270 грн. |
Grohe SENA TRIGGER SPRAY 35 26332000 | 7 799 грн. |
Набор GROHE SENA TRIGGER SPRAY 35 26332000 | 9 270 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості душової системи Grohe Sena Trigger Spray 35 26332000:
- Технологія швидкого очищення від вапняних відкладень (SpeedClean)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →