Ручна лійка Grohe Vitalio Comfort 110 26397001
Відео 1Фото 12 |
Grohe Vitalio Comfort 110 26397001 |
|
Функція швидкої очистки від вапняних відкладень SpeedClean. Рівномірний потік води за технологією DreamSpray. Ручний душ має силіконове кільце (Shock Proof), яке запобігає пошкодженню поверхні під час падіння.
Може використовуватися з проточним водонагрівачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Comfort 110 26397001
Усі ціни 10 →Лійка для душу Grohe QuickFix Vitalio Comfort 110 чорний матовий 263972431 | 1 049 грн. |
Ручний душ, 2 режими струменя Grohe QuickFix Vitalio Comfort 110 (26397001 | 699 грн. |
Душова лійка GROHE QuickFix Vitalio Comfort 26397001 багаторежимна 110x110 | 719 грн. |
Ручний душ, 2 режими струменю Grohe QuickFix Vitalio Comfort 110 (26397001 | 699 грн. |
Душовий гарнітур Grohe Quickfix Vitalio Comfort 110 хром 26397001 | 699 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →