Душова система Grohe Vitalio Comfort 250 26984001
Відео 1Фото 14 |
Grohe Vitalio Comfort 250 26984001 |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента. Grohe SafeStop: попередньо встановлений обмежувач температури на 38 °C. Внутрішній водний канал WaterGuide запобігатиме нагріванню поверхні душу.
Верхній душ з кульовим шарніром, кут повороту ± 10°. Ручний душ має силіконове кільце (Shock Proof), яке запобігає пошкодженню поверхні при падінні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Comfort 250 26984001
Усі ціни 11 →Душова система з термостатом Grohe QuickFix Vitalio Comfort 250 хром 26984 | 19 999 грн. |
Душова система з термостатом для ванни Grohe QuickFix Vitalio Comfort 250 | 19 999 грн. |
Душова система із термостатом GROHE QuickFix Vitalio Comfort 26984001 із в | 20 103 грн. |
Душова система з термостатом для ванни Grohe QuickFix Vitalio Comfort 250 | 19 999 грн. |
Душевая система термостатическая Grohe QuickFix Vitalio Comfort System 250 | 19 999 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →