Душова система Grohe Vitalio Start System 250 26817000
Фото 5 |
Grohe Vitalio Start System 250 26817000 |
|
Рівномірний потік води за технологією DreamSpray. Система SpeedClean для очищення від вапняного накипу. Внутрішній канал охолодження для збільшення терміну служби. Силіконове кільце ShockProof, що запобігає пошкодженню ручного душу під час падіння.
Змішувач у комплект не входить (придбавається окремо). Підходить для проточних водонагрівачів від 18 кВ/год.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grohe Vitalio Start System 250 26817000
Усі ціни 15 →Душева система Grohe QuickFix Vitalio Start System 250 хром 26817000 | 8 599 грн. |
Душова система з перемикачем Grohe QuickFix Vitalio Start Shower System (к | 8 599 грн. |
Душова система без змішувача GROHE QuickFix Vitalio Start 26817000 250мм л | 9 292 грн. |
Душова система із перемикачем Grohe QuickFix Vitalio Start 250 (26817000) | 8 599 грн. |
Душевая система Grohe QuickFix Vitalio Start System 250 (26817000) 193524 | 8 599 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →