Кухонний ніж RiNGEL Elegance RG-11011-3 (6901068)
Фото 4 |
RiNGEL Elegance RG-11011-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити RiNGEL Elegance RG-11011-3
Усі ціни 9 →Ніж Ringel Elegance обробний 20 см (RG-11011-3) | 361 грн. |
Нож Ringel Elegance разделочный 20 см (RG-11011-3) | 361 грн. |
Нож RINGEL Elegance разделочный 20 см (RG-11011-3) RG-11011-3 | 405 грн. |
RINGEL Elegance RG-11011-3 | 349 грн. |
Ringel RG-11011-3 | 380 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →