Кухонний ніж Tramontina Ultracorte 23856/106
Tramontina Ultracorte 23856/106 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Ultracorte 23856/106
Усі ціни 22 →Ніж для м'яса Tramontina Ultracorte, 15,2 см (23856/106) | 319 грн. |
Tramontina Ultracorte 152 мм для м'яса в блістері (23856/106) | 392 грн. |
Tramontina Ultracorte 152 мм для мяса в блистере (23856/106) | 392 грн. |
Нож для мяса Tramontina Ultracorte 23856/106 | 412 грн. |
Нож TRAMONTINA ULTRACORTE (23856/106) 23856/106 | 412 грн. |
ще 17 пропозицій
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Tramontina Ultracorte 23856/106:
- Товщина леза – 1.2 мм
РекомендуємоПорівняти в таблиці →