Насосна станція Optima Prime OP25WHBJL4-30
Фото 5 |
Optima Prime OP25WHBJL4-30 відцентровий |
|
З інтелектуальним частотним перетворювачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Optima 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Optima.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Optima Prime OP25WHBJL4-30
Усі ціни 33 →Насосна станція OPTIMA відцентрова багатоступінчаста для чистої води OP25W | 18 177 грн. |
Насосная станция Optima PRIME OP25WHBJL4-30 | 19 207 грн. |
Насосна станція Optima PRIME OP25WHBJL4-30 171013032354 | 19 207 грн. |
Насосная станция Optima Prime OP25WHBJL4-30 с интелл,част,преобр, на базе | 19 136 грн. |
Насосная станция Optima OP25WHBJL4-30 с Интелл,Част,Преобр, на базе многос | 17 588 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →