Сучкоріз Yato YT-8836
Фото 8 |
Yato YT-8836 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-8836
Сучкорез Yato (YT-8836) | 1 265 грн. |
Сучкорез с наковальней Yato YT-8836 | 1 099 грн. |
Сучкоріз YATO 780мм (YT-8836) | 1 067 грн. |
Секатор для обрізки гілок Yato 44 мм 770 мм YT-8836 | 1 265 грн. |
Гілкоріз YATO з ковадлом 770 мм (YT-8836) | 1 220 грн. |
Якість матеріалів, рівний та гладкий зріз, зручні ручки Не виявлено Владислав М: користуюся Yato YT-8836 більше року |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Шукав собі якісну, надійну модель за невеликі гроші, вибрав цю – не шкодую. Зроблений відмінно, якість металу, гуми та леза на висоті. Різав їм як сухі, так і зелені гілки – справляється без проблем. Максимальний зріз, який я робив у межах 30 мм. Майже за два роки використання немає ніяких дефектів на лезі, тефлонове покриття робить свою роботу. Гілки діаметром до 15 мм взагалі не відчуваєш, що ріжеш. Мінусів мною не помічено, модель рекомендую