Сучкоріз Verano 71-835
Verano 71-835 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verano 71-835
Усі ціни 6 →Секатор VERANO для гілок 780мм d зрізу 44мм зріз косий 71-835 | 1 247 грн. |
Секатор для гілок 780мм d зрізу 44мм зріз косий, VERANO (art:71-835) | 1 040 грн. |
Секатор для веток VERANO 780мм, срез косой 71-835 | 1 150 грн. |
Секатор садовий Verano 71-835 для гілок 780мм зріз косий VERANO | 1 329 грн. |
Гілкоріз садовий Verano 71-835 780 мм | 1 427 грн. |
Сучкоріз 780мм, косий зріз ТМ "Verano" № 71-835 (24807) | 1 202 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →