Циркулярна пила GTM CS18/165BL
GTM CS18/165BL |
|
Модель CS18/165BL поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GTM CS18/165BL
Усі ціни 14 →Акумуляторна дискова пила GTM CS18/165BL безщіткова без АКБ і ЗП (CS18/165 | 4 188 грн. |
Монтажная (циркулярная) пила Gtm CS18/165BL | 4 080 грн. |
Акумуляторна дискова пила GTM CS18/165BL | 4 105 грн. |
Пила циркулярна акумляторна GTM CS18/165BL 18В (без АКБ і ЗП) (2282) | 4 105 грн. |
Дискова пила GTM циркулярна CS18/165BL 18В, 165*20мм, 5000об/хв (без АКБ т | 4 188 грн. |
ще 9 пропозицій