Каталог   /   Інструмент і садова техніка   /   Електроінструмент   /   Пили   /   GTM

Ланцюгова пила GTM CS56/3000BL (83723)

Фото - Пила GTM CS56/3000BL
Фото 9
GTM CS56/3000BL
акк. 1 шт.
4 Агод
акк. відсутній
Основне
Тип пристроюланцюгова
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Безщітковий двигун
Розташування двигунапоздовжньо
Макс. оберти двигуна13000 об/хв
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску450 мм
Крок ланцюга3/8 "
Швидкість ланцюга24 м/с
Захисні функції
Плавний пуск
Гальмо ланцюга
Гальмо двигуна
Функції та можливості
Функціїбезключове натягування ланцюга
безключова заміна полотна
підсвічування
Комплектаціяланцюг
без зарядного пристрою
Акумулятор
Комплектний акумуляторнемає
Напруга батареї56 В
Сумісні акумуляториGTM 56В
Інше
Рівень шуму96 дБ
Об'єм мастильного баку0.26 л
Вага4.4 кг
Офіційний сайтgtm-ukraine.com.ua
Дата додавання на E-Katalogтравень 2025
Маркування виробника
83723

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GTM 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GTM.
Пили: різновиди, призначення та поради щодо виборуКороткий огляд різних видів пил і пильних верстатів з порадами щодо вибору інструментів

Купити GTM CS56/3000BL

Усі ціни 13 →

Акумуляторна ланцюгова пилка GTM CS56/3000BL 56В, каркас

Tools.net.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
10 530 грн.

Пила ланцюгова акум. CS56/3000BL, 56В, шина 45см, 62лан, 3/8P, 1,3мм, КАРКАС CS56/3000BLBARE TOOL

GTM CS56/3000BL - це високопродуктивна акумуляторна ланцюгова пила професійного рівня, створена для інтенсивної роботи в саду... ще, парках і на присадибних ділянках. Вона ефективно справляється з обрізкою дерев, розчищенням кущів та заготівлею дров. Потужний безщітковий електродвигун, що живиться від стандартних акумуляторів GTM 56 В, забезпечує стабільну продуктивність, довгий ресурс та
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
10 529 грн.

Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS56/3000BL 56В без АКБ і ЗП (CS56/3000BLBARE TOOL) CS56/3000BLBARE TOOL

Офіційна гарантія від виробника. Швидка доставка по Києву та Україні
Royko.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
10 005 грн.

Пила ланцюгова аумуляторна GTM CS56/3000BL (без АКБ та ЗП) 83723

- Тип Ланцюгові пили - Клас Професійний - Розмір шини 45 см / 18 дюйм - Автоматичне змащування ланцюга... щеТак - Об`єм бака для змащення ланцюга 0.26 л - Плавний запуск Так - LED-підсвітка Так - Автоматичний натяг ланцюга Так - Напруга акумулятора 56 В - Тип акумулятора Li-Ion - Оберти двигуна 13000 об/хв - Потужність двигуна 3.0 кВт - Живлення Від акумулятора - Тип двигуна Безщітковий - Кількість акумуляторів Немає - Крок ланцюга 3/8P дюйм - Рівень шуму 96 дБ - Товщина ланки 1.1 мм - Швидкість ланцюга 24 м/с - Кількість ланок 62 - Вага 4.4 кг
Motoblok.bizЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 36 міс.
Під замовлення
Поскаржитись

Акумуляторна ланцюгова пила GTM CS56/3000BL 56В без АКБ і ЗП (CS56/3000BLBARE TOOL) 83723

Smart-buy.com.uaЗ нами 2 роки
(Бровари)
Поскаржитись
ще 8 пропозицій

Динаміка цін на GTM CS56/3000BL

Модификації GTM CS56/3000BL

Ціни на GTM CS56/3000BL
GTM CS56/3000BL Kit від 19 999 грн.16 пропозицій
GTM CS56/3000BL від 10 005 грн.13 пропозицій