Витяжка Gunter&Hauer Atala 60 KGLW білий
Фото 4 |
Gunter&Hauer Atala 60 KGLW білий 2023 рікпотужна білий чорний |
|
Потужна кухонна витяжка з периметральним всмоктуванням, надійним електродвигуном і безвідмовною механічною системою управління у вигляді кнопкової панелі. Вбудовується в нижню частину кухонної шафи, яка навішується прямо над варильною поверхнею. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений обслуговування помешкань середньої площі (10-18 м²). Монтується в шафу над варильною поверхнею, залишаючи видимою лише горизонтальну робочу поверхню та органи управління.
Елегантний зовнішній дизайн забезпечує привабливий зовнішній вигляд, а сама витяжка Gunter&Hauer Atala 60 KGLW легко очищується від забруднень за допомогою популярних засобів побутової хімії. Ширина корпусу складає 59,6 см, і ця модель добре поєднується з популярними розмірами компактних кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь. Білий колір пристрою чудово впишеться у світлі варіанти інтер'єрного оформлення.
Просте та інтуїтивно зрозуміле кнопкове керування дозволяє вибирати три режими продуктивності та увімкнути/вимкнути локальне світлодіодне освітлення. Перша швидкість створює хорошу продуктивність всмоктування та помірний рівень шуму, який не стане на заваді розмові або перегляду телевізора. Максимальна продуктивність на третій швидкості (850 м³/год) подолає найсильніші запахи або допоможе швидко провітрити кухню.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Купити Gunter&Hauer Atala 60 KGLW білий
Усі ціни 20 →Кухонна витяжка Gunter&Hauer ATALA 60 KGLW | 7 499 грн. |
Вытяжка Gunter&Hauer Atala 60 Kglw | 6 316 грн. |
Gunter&Hauer ATALA 60 KGLW офіційна гарантія | 7 099 грн. |
GUNTER & HAUER ATALA 60 KGLW | 7 040 грн. |
Витяжка вбудована Gunter&Hauer ATALA 60 KGLW | 7 049 грн. |
Модификації Gunter&Hauer Atala 60 KGLW
Ціни на Gunter&Hauer Atala 60 KGLW |
---|---|---|---|---|
Gunter&Hauer Atala 60 KGLW білий | від 6 316 грн. | 21 пропозиція | ||
Gunter&Hauer Atala 60 KGL чорний | від 6 170 грн. | 14 пропозицій |