Витяжка Gunter&Hauer Atala 1060 GLW білий
Відео 1Фото 6 |
Gunter&Hauer Atala 1060 GLW білий 2020 рікпотужна білий чорний |
|
Продуктивна повністювбудовувана кухонна витяжка з довговічним електродвигуном, периметральним всмоктуванням і електронною системою управління з цифровим LED-індикатором. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування кухонь середньої і великої площі (20-25 м²). Встановлюється в шафу над варильною поверхнею на відстані від 750 до 850 мм, залишаючи видимою тільки горизонтальну робочу поверхню і сенсорну панель з невеликим світлодіодним дисплеєм.
Ширина корпусу цієї моделі дорівнює 52 см і вона добре поєднується з популярними розмірами кухонних газових/електричних плит або індукційних варильних поверхонь. Робоча поверхня пристрою виготовлена із загартованого білого скла, яке легко очищається за допомогою засобів побутової хімії, а естетично бездоганний білий колір органічно впишеться в світле інтер'єрне оформлення.
Просте і зручне сенсорне керування дозволяє вибирати три режими продуктивності, вмикати/вимикати світлодіодне освітлення варильної поверхні (дві лампи по 1,5 Вт кожна) і встановлювати таймер автоматичного відключення вентиляції і освітлення (інтервал від 5 до 60 хв). Перша швидкість генерує помірний рівень шуму, який не стане серйозною перешкодою для бесіди або перегляду телевізора. Максимально продуктивна третя швидкість (до 1000 м³/год при 66 дБ) стане в нагоді для швидкого провітрювання кухні.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Купити Gunter&Hauer Atala 1060 GLW білий
Усі ціни 30 →Gunter&Hauer Gunter&Hauer ATALA 1060 GLW | 13 999 грн. |
Gunter & Hauer ATALA 1060 GLW | 13 999 грн. |
GUNTER&HAUER ATALA 1060 GLW | 13 685 грн. |
Витяжка вбудована GunterHauer Atala 1060 Glw | 13 183 грн. |
GUNTER&HAUER ATALA 1060 GLW | 13 617 грн. |
Модификації Gunter&Hauer Atala 1060 GLW
Ціни на Gunter&Hauer Atala 1060 GLW |
---|---|---|---|---|
Gunter&Hauer Atala 1060 GLW білий | від 12 210 грн. | 30 пропозицій | ||
Gunter&Hauer Atala 1060 GL чорний | від 11 640 грн. | 33 пропозиції |
Купувати будь-які фірми GUNTER&HAUER
Бажання зникло.