Витяжка Gunter&Hauer Leona 9 W білий
Фото 9 |
Gunter&Hauer Leona 9 W білий 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gunter&Hauer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gunter&Hauer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Gunter&Hauer Leona 9 W білий
Усі ціни 29 →Gunter&Hauer Gunter&Hauer LEONA 9 W | 9 990 грн. |
Кухонна витяжка Gunter&Hauer LEONA 9 W | 9 999 грн. |
Витяжка похила GunterHauer Leona 9 W | 10 539 грн. |
GUNTER&HAUER LEONA 9 W | 8 639 грн. |
GUNTER&HAUER LEONA 9 W | 8 596 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Gunter&Hauer Leona 9 W
Ціни на Gunter&Hauer Leona 9 W |
---|---|---|---|---|
Gunter&Hauer Leona 9 W білий | від 8 553 грн. | 29 пропозицій | ||
Gunter&Hauer Leona 9 чорний | від 8 553 грн. | 29 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →