Витяжка Nortberg Lando Plus 60
Фото 12 |
Nortberg Lando Plus 60 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nortberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nortberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nortberg Lando Plus 60
Усі ціни 11 →Витяжка вбудована NortBerg Lando Plus 60 Black | 7 448 грн. |
NORTBERG Lando Plus Inox 60 LandoPlusInox60 | 5 989 грн. |
Витяжка вбудована NortBerg Lando Plus 60 Inox | 7 423 грн. |
Витяжка вбудована NortBerg Lando Plus 60 White | 6 701 грн. |
Витяжка вбудована NortBerg Lando Plus 60 Black | 7 438 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →